Pasūtījuma grozs
Produkti0 Kopā 0.00 EUR
Meklēt
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrācija | Aizmirsu paroli
Lietošanas noteikumi
Interneta veikals medniekiem FreeWolf.lv

APMAKSAS UN PIEGĀDES NOTEIKUMI


Jūs varat norēķināties:

*Skaidrā naudā - pie preču saņemšanas
*Ar pārskaitījumu - izsūtam rēķinu, Jūs apmaksājat, un pēc naudas ienākšanas mūsu norēķinu kontā, mēs piegādājam preci

Piegādes izmaksas:

*Rīgas robežās 3Ls
*Latvijas robežās 6Ls
*par piegādes izmaksām ārpus Latvijas , sazinieties ar veikala administrāciju darba laiks no 9-18 darba dienās.

Piegādes laiks:

*Ja prece ir noliktavā tad 5 darba dienu laikā
*Ja prece ir jāpasūta, tad 12 – 18 darba dienu laikā


Citi noteikumi:

*FreeWolf.lv patur tiesības nepiegādāt preci, ja klients nav veicis preces apmaksu;
*Iepirkšanās kārtību interneta veikalā nosaka LR 2002. gada 28. maija LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 207 "Noteikumi par distances līgumu" ar grozījumiem, kas izsludināti 2005. gada 15. martā.
*Pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam, ja prece neatbilst tai, ko pasūtījis pircējs. Preces atgriešanas gadījumā visa par preci veiktā samaksa tiek atgriezta. Par preci tiek uzskatīts pilns tās iepakojums ieskaitot visas tās sastāvdaļas, arī iepakojums.
*Visām preču fotogrāfijām un aprakstiem ir informatīvs raksturs. Ne viss, kas ir attēlots bildē, var ietilpt preces komplektācijā. Bilde var atšķirties no preces. Plašāku informāciju var atrast ražotāju mājaslapās.

Atteikuma tiesības:

*Katrs pircējs var izmantot atteikuma tiesības un atgriezt preci 14 kalendāro dienu laikā. No preces piegādes dienas
*Atteikuma tiesības precēm ir spēkā tad, ja prece tiek atgriezta pilnā komplektācijā uzrādot pirkuma apliecinošu dokumentu.
*Nav bojāts preces iepakojums, nav bojāta un nav lietota pati prece
*Atteikuma gadījumā zvaniet uz tālruņa numuru +371-27194444.
*Atteikuma tiesības nav spēkā precei, kura piegādāta ar kurjerdienestu un kuras iepakojumam konstatēts mehānisks bojājums. Jums ir tiesības preci, kurai bojāts iepakojums vai liekas aizdomīga nepieņemt jau preces piegādes brīdī.

KLIENTA DATU KONFIDENCIALITĀTES NOSACĪJUMI

Ja Jūs nepiekrītat šai konfidencialitātes politikai, lūdzu, nelietojiet šo vietni!


*Kļūstot par reģistrēto internetveikala FreeWolf.lv lietotāju, persona piekrīt savu reģistrētā lietotāja profilā norādīto datu apstrādei.
*Personīgās informācijas vākšana nepieciešama:
          1) lai nosūtītu rēķinu klientam
          2) izrakstītu pavadzīmi/kvīti klientam
          3)nogādātu iegādāto preci uz norādīto adresi un atdotu īstajam pircējam.
*klientam ir jāziņoFreeWolf.lv administrācijai, ja personas dati ir nepilnīgi, novecojuši, nepatiesi, pretlikumīgi iegūti vai arī tie vairs nav nepieciešami vākšanas mērķim. Tad tie tiks laboti vai dzēsti.
*reģistrējoties FreeWolf.lv sistēmā, klients piekrīt visiem lietošanas noteikumiem un ar reģistrāciju apliecina to ka izlasījis lietošanas noteikumus un uzņemas atbildību par sniegtās informācijas patiesumu
*FreeWolf neizpauž datus par klientu veiktajiem pirkumiem trešajām pusēm, izņemot gadījumos, kad to pieprasa LR varas iestādes;
*Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, nedrīkst iesniegt FreeWolf.lv nekādu informāciju bez vecāku vai likumīgā aizbildņa piekrišanas, tāpat personas, kas jaunākas par 18 gadiem, nedrīkst bez šādas piekrišanas šajā vietnē veikt pirkumus vai kādas juridiskas darbības, ja vien to neatļauj piemērojamie likumi.
*Freewolf patur tiesības jebkurā laikā bez iepriekšēja paziņojuma mainīt šos nosacījumus, izmainīt, pārveidot vai anulēt piekļuvi šai vietnei vai šo lapu saturam.


Web izstrāde-Web Dienests