Pasūtījuma grozs
Produkti0 Kopā 0.00 EUR
Meklēt
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrācija | Aizmirsu paroli
BRUNOX Turbo-Spray (100ml )
Atpakaļ  
Brunox Ieroču kopšanas līdzeklis, Ražots Šveicē.
  3.56 EUR  
Šaujameroči ir smalkākie un precīzākie mehāniskie instrumenti, kas bieži vien tiek mākslinieciski dekorēti, bet lietojot pakļauti nodilumam un ķīmiskām vielām. Šaujamieroču kolekcionāram, medniekam vai sportistam ir dažādas prasības no ieroču kopšanas līdzekļiem. Kolekcionārs vēlas ilgstošu aizsardzību vērtīgajam ierocim, sportists sagaida drošu un uzticamu darbību un mednieks savam ierocim vēlas optimālu aizsardzību un precīzu funkcionēšanu.

Šīs prasības var tiek piepildītas pateicoties augstākās kvalitātes šaujamieroču kopšanas aerosolam BRUNOX Turbo-Spray. Pateicoties īpašo piedevu kompleksam, līdzeklis TURBO efektīvi iedarbojas dažādos veidos.

- Tas neitralizē roku sviedrus
- aizsargā metāla daļas no korozijas,
- BRUNOX Turbo-Spray viegli notīra šaujampulvera, tombaka, vara, svina un niķeļa nogulsnes attīra stobra vītni , aizslēga mehānismu, gāzes kameru, revolvera cilindru un visu citu šaujamieroču metāla daļu kopšanai un eļļošanai.
- Ieeļļo un attīra ieroču koka un plastmasas daļas
- Neveido emulsiju saskarē ar ūdeni!

BRUNOX Turbo-Spray atbilst visām prasībām, kas ir vajadzīgs profesionālai ieroču kopšanais un tīrīšanai.

Teicamā aizsardzību pret koroziju, tīrīšanas efektivitāti un nevainojamu šaujamieroču darbība ir testēta un pārbaudīta arktiskos apstākļos pie –55°C. Turklāt BRUNOX Turbo-Spray ir neitrāls plastmasai, kokam, ādai un gumijai. Tik pat nekaitīgs tas ir arī dabai. Līdzeklis nesatur silikonu, teflonu, grafītu un smagos metālus. Neveido emulsiju saskarē ar ūdeni!

BRUNOX Turbo-Spray ir iekļauts NATO lietojamo produktu klasifikatorā.

Pārbaudīts un akceptēts no Heckler& Koch, Blaser, Glock, Walther, Beretta

Iepakojums: 100 ml, 300ml aerosola iepakojumā. Iespējams iegādāties arī 5 l skārda kannas.

Web izstrāde-Web Dienests