Pasūtījuma grozs
Produkti0 Kopā 0.00 EUR
Meklēt
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrācija | Aizmirsu paroli
Deer Cane Mix
Atpakaļ  
Deer Cane Mix
EV – 612
Briežu Stirnu barības pievilinātājs.
  19.92 EUR  
Vērtīga minerālvielu kompleksa barības piedeva, kas rada pieradumu. Jau ar pirmo lietošanas reizi mitruma ietekmē koncentrātā esošās minerālvielas turpinās piesaistīt briežu uzmanību. Brieži meklē minerālvielas, un gaisā esošā smarža viņus aicinās laizīt, rakt un ēst vietā, kur izkaisīta barība, kur iemaisīts Deer Cane koncentrāts. Brieži vēlēsies iezīmēt teritoriju kā savu, kas savukārt aicinās uz šo vietu aizvien vairāk dzīvnieku. Ilgākā laika periodā šī teritorija kļūs par pastāvīgu dzīvnieku pulcēšanās vietu.

Tūlītējam rezultātam...
Iemaisiet pakas saturu 30-35l ūdens un izlejiet šo maisījumu uz laukumu 4m² platībā.

Lietošana.
1. Izvēlieties vietu (skat. Padomi vietas izvēlei)
2. Notīriet laukumu apmēram 4m² no zāles un zariem.
3. Ieberiet Deer Cane 30-35l ūdens nepārtraukti maisot ūdeni tvertnē.
4. Lēnām izlejiet šķidrumu uz attīrīta laukuma un ļaujiet lai tas iesūcas zemē.

Svarīgi.
• Nemaisiet Deer Cane aizvērtā tvertnē
• Nesagatavojiet maisījumu jau pirms dodaties uz izvēlēto vietu
• Ja iespējams, izmantojiet vietējo ūdenskrātuvju ūdeni,
Lēnākai iedarbībai Jūs varat Deer Cane vienkārši izbērt uz zemes, taču koncentrāts tiks aktivizēts tikai pēc lietusgāzes. Gadījumā, ja izvēlaties Deer Cane izbērt sausā veidā, izveidojiet laukumu un mazliet padziļiniet to, lai lietus ūdens neaizskalotu Deer Cane koncentrātu.

Atkārtota lietošana.
Kad brieži sākuši aktīvi izmantot apstrādāto laukumu, procedūru varat atkārtot, bet ne ātrāk kā pēc 30 dienām. Normālos apstākļos atkārtota laukuma apstrāde nav nepieciešama vismaz 60 dienas. Pārdozēšanas gadījumā brieži pārstās nākt uz šo vietu, kamēr daži no minerāliem ekstrahēsies (sadalīsies) .

Kad ir izveidots laukums ar Deer Cane, iesakām lietot Deer Cane Time-Release Block, lai uzturētu šo teritoriju aktīvu visas sezonas laikā.

ATCERIETIES!
Brieži izveidos lielu pulcēšanās vietu un apkārtnē esošā veģetācija tiks nograuzta un nomīdīta. Tāpēc esiet īpaši uzmanīgi vietas izvēlē un ieplānojiet kopējo laukumu vismaz 10m² diametrā.

Padomi vietas izvēlei.
Pareiza vietas izvēle ir īpaši svarīga. Brieži instinktīvi slēpjas no plēsīgiem dzīvniekiem, tāpēc vēlams izvēlēties ēnainu vietu dzīvnieku taku vai pāreju malā un vismaz 10 m attālumā no tām.

Iemesli, kāpēc neizveidot briežu pulcēšanās vietu tieši uz dzīvnieku takām vai pārejām.
1. Tos var izbiedēt pēkšņās izmaiņas ceļā
2. Deer Cane laukums ar laiku kļūs lielāks (līdz pat 10m²), un tas var iznīcināt dabisko taku
3. Jo vairāk laukums ir noslēpts, jo drošāk brieži tur jutīsies un pulcēsies tur ilgāk un biežāk

Deer Cane koncentrāts darbojas labi dažādās augsnēs, bet ņemiet vērā, ka mālainā augsnē minerālu klātbūtne saglabāsies ilgāk. Smilšainās vietās mēs rekomendējam lietot Deer Cane Time-Release Block, lai minerāli saglabātos laukumā ilgāku laiku. Izvēloties vietu, atcerieties, ka skāba augsne briežiem ir tīkamāka, nekā sārmaina augsne.

Pārbaudīti rezultāti!
Kad lietot.
Svarīgi ir Deer Cane šķīdumu izmantot uzreiz pēc tā sagatavošanas, lai tas darbotos un maksimāli pievilinātu Stirnas un briežus. Sāciet jau tūlīt un dažu nedēļu laikā atklāsiet, ka aizvien vairāk briežu pulcējas Jūsu izveidotajā laukumā. Deer Cane darbojas visu gadu, kaut gan katrā gadalaikā dzīvnieki uzņem dažādu daudzumu minerālvielas. Deer Cane darbojas lieliski visa gada garumā, jo dzīvnieki instinktīvi meklē smaržu.

Minerālu darbība.
Agrs pavasaris – Liels minerālu patēriņš grūsnām stirnām un briežu govīm. Buļļiem un āžiem tiek uzkrātas minerālu rezerves, kas nepieciešamas pēc ragu nomešanas
Pavasaris – Liels minerālu patēriņš barojošām stirnām un briežu govīm, buļļiem un bukiem, kas audzē jaunus ragus
Vasara – Minerālu patēriņš , kas nepieciešams organisma uzturēšanai un jo īpaši gremošanai un ragu attīstībai
Rudens – Minerālu nepieciešamība, jo dzīvnieki gatavojas ziemai
Ziema – Minerālu patēriņš turpinās, kaut gan meklēšanās periodā nepieciešamība pēc minerālvielām mātītēm palielinās, bet tēviņiem samazinās. Buki un bieži vien izmanto pulcēšanās laukumus, lai tos spēcīgi iezīmētu.

Sastāvdaļas.
Nātrijs min. 40.00%
Nātrijs maks. 45.00%

Nātrija karbonāts, nātrija bikarbonāts, kalcija sāls, glutamīnskābes hlorīts, dabiski & mākslīgi saldinātāji

Lietošanas Drošības noteikumi. Uzmanību!
Ja koncentrāts nokļūst mutē, izdzert vairākas glāzes ūdens, taču neizraisīt vemšanu. Ja koncentrāts nokļūst uz ādas, notīriet to cik vien iespējams un pēc tam noskalojiet ar ūdeni. Ja koncentrāts iekļūst acīs, nekavējoties skalot acis ar lielu daudzumu ūdens un griezties pēc medicīniskās palīdzības.

Web izstrāde-Web Dienests