Pasūtījuma grozs
Produkti0 Kopā 0.00 EUR
Meklēt
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrācija | Aizmirsu paroli
Beast Feast
Atpakaļ  
Beast Feast
EV - 611
Universāls Barības koncentrāts, 1.5 kg uz 400 kg barības.
  19.92 EUR  

Universāls Barības koncentrāts, 1.5 kg uz 400 kg barības!

Universālā Stirnu, Briežu, Meža cūku barības piedeva ar dabīgu augļu uz cukurniedru sīrupa garšas pastiprinātājiem + Minerālvielu piedeva + kalcijs un magnijs.

Īpaši ieteicams sausajām barotavām!!!

Barības Piedeva - pievilinātājs
Vērtīga barības piedeva, kas darbojas kā dzīvnieku pievilinātājs
Beast Feast iedarbojas uz dzīvnieku gremošanas sistēmu pateicoties minerālvielām, kas tai palīdz sadalīt un uzņemt apēsto barību visas dienas garumā. Beast Feast raksturīgs spēcīgs un salds svaigu augļu & cukurniedru sīrupa aromāts, kas tos pievilina jebkurā gadalaikā, bet jo īpaši Beast Feast vislabāk darbojas aukstajā sezonā.

Lietošanas varianti
• Uzmanīgi uzberiet Beast Feast uz trūdoša koka stumbra. Mēs rekomendējam izmantot lapu kokus, jo tiem raksturīga patīkamāka garša nekā skujkokiem.
• Iemaisiet piebarojamā sālī un noberiet ganībās. Beast Feast un sāls attiecība 100g uz 5kg
• Nokaisiet zemi ap lielākiem kokiem. Beast Feast iesūksies augsnē un tā kļūs par dabisku barotavu, kas liks dzīvniekiem darboties ap koka saknēm stundām ilgi.
• Izberiet pakas saturu uz aptuveni 10m² zemes. Dzīvnieki nespēs atturēties no smaržas un nāks laizīt šo vietu nedēļām ilgi, kamēr vien garša būs jūtama. Pēc spēcīgas lietusgāzes efekts var mazināties, tāpēc laukumu jānoklāj atkārtoti.

Barības piedeva
Beast Feast var lietot kā koncentrētu pievilinātāju lai uzlabotu un pastiprinātu kviešu, kukurūzas un jebkuru citu graudu garšu. To var bērt sausajās – birstošajās barotavās, dozētājautomātos, barību silēs vai vienkārši nobērt graudus uz zemes. Lietojiet šo produktu un brieži patērēs vairāk barības un vēlēsies to vēl un vēl.

Lietošana Sausajās birstošajās borotavās un dozētājautomātos
Jums vajadzīga glāze Beast Feast uz 100kg graudu (viena paka Beast Feast pietiks vismaz 400kg graudiem).
Beast Feast jālieto regulāri un briežu skaits, kas izmanto Jūsu barotavu, ievērojami palielināsies.

Lietošana atklātajās barotavās
Uzkaisiet uz graudiem, kas iebērti barotavā. Nepārdozējiet, ja izmantojat koka siles. Pārlieks daudzums Beast Feast var pamudināt briežus sagrauzt un sabojāt to.
Lietošana uz zemes
Iemaisiet glāzi Beast Feast 5kg graudu un izberiet uz zemes. Dzīvnieki nāks uz šo vietu dienām ilgi, pat tad, kad graudi būs apēsti, lai laizītu saldināto zemi.

Sastāvdaļas:
Kalcijs min. 13.00%
Kalcijs maks. 15.60%
Sāls min. 4.00%
Sāls maks. 5.00%
Magnijs min. 7.00%

Magnija kaļķakmens, kalcija karbonāts, lopbarības produkti, sāls, dabiska & mākslīga cukurniedru garša, dabiska & mākslīga augļu garša, minerālu eļļa.


FreeWolf if oficiālais Evolved produktu izplatītājs Latvijā. www.evolved.com


Web izstrāde-Web Dienests